High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PlayStation Vita - we wrześniu zobaczymy nową wersję konsoli?

Komputery i konsole

rss

PlayStation Vita - we wrześniu zobaczymy nową wersję konsoli?

2013.08.20//  J. Kruczek
PlayStation Vita miała być rewolucja na rynku mobilnych gier. Niestety mimo dobrych parametrów i ciekawych tytułów konsola nie zdobyła zbytniej popularności. Oczywiście w Japonii PlayStation Vita sprzedawała się wyśmienicie, ale na pozostałych rynkach została wyparta przez smartfony i tablety.
Zobacz także: Razer Project Fiona - nowe informacje o hybrydzie tabletu i konsoli »Sony nie ma zamiaru się poddawać i podobno szykuje już nową wersję konsoli. Ma ona zostać zaprezentowana podczas specjalnej konferencji Sony na początku września. Takie informacje przekazały japońskie media, choć sprawa nie została potwierdzona przez producenta. Mimo to wyciekłą część specyfikacji. I tak nowe PlayStation Vita ma posiadać większy 6,3-calowy ekran OLED wyświetlający obraz w rozdzielczości 960x554 pikseli.
Sony PS Vita
Sony PS Vita Sony PS Vita
Sony PS Vita


Zobacz także: Nintendo 3DS XL - większa wersja popularnej konsoli »Lepszą wydajność ma zapewnić 1 GB pamięci RAM, czyli raz więcej niż w obecnej generacji. W obudowie mają się też pojawić porty HDMI oraz microUSB. Obecnie możemy korzystać jedynie z portu USB. Najważniejsze, że nowa PlayStation Vita ma być kompatybilna z grami z poprzedniczki. Co oznacza, że wymiana sprzętu nie pociągnie za sobą konieczności zakupu ulubionych gier jeszcze raz. Jeżeli plotki się potwierdzą, to początkiem września możemy zobaczyć nową mobilną konsolę Sony.
Sony PS Vita
Sony PS Vita Sony PS Vita
Sony PS Vita

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PlayStation Vita - we wrześniu zobaczymy nową wersję konsoli?

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PlayStation Vita - we wrześniu zobaczymy nową wersję konsoli?