High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 będzie przede wszystkim konsolą do gier

Komputery i konsole

rss

Playstation 4 będzie przede wszystkim konsolą do gier

2013.06.03//  J. Kruczek
W najbliższym czasie będziemy świadkami wielkiego starcia konsol. Na rynek trafią Playstation 4 i Xbox One. Wiele osób zastanawiało się w jaki sposób obaj producenci będą ze sobą walczyć. Microsoft dokonał dokładniejszej prezentacji konsoli i wiemy już, że gry będą stanowiły jedynie tło dla multimedialnych właściwości sprzętu.
Swój głos w sprawie zabrało Sony, które ma zamiar przede wszystkim dogodzić graczom. Kaz Hirai, CEO Sony zapewnił, że dla japońskiego producenta najważniejsze jest dostarczenie graczom konsoli. Wszelakie opcje multimedialne zeszły na drugi plan i w dniu debiutu pojawią się jedynie podstawowe możliwości. Playstation 4 będzie zaś poświęcona głównie graczom.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4


Takie zapewnienia uspokajają wiele osób, których zaniepokoiła prezentacja Xboxa One. Sprzęt Microsoftu w większości będzie platformą multimedialną. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że większość opcji będzie dostępnych i praktycznie używanych w USA. Europejskich graczy czy azjatyckich nie interesuje współpraca z ligą NFL. Wygląda więc na to, że na najbliższych targach E3 zobaczymy kolejny etap bardzo interesującego pojedynku gigantów.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Playstation 4 będzie przede wszystkim konsolą do gier

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 będzie przede wszystkim konsolą do gier