High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 i Xbox 720 będą pozbawione kompatybilności wstecznej

Komputery i konsole

rss

Playstation 4 i Xbox 720 będą pozbawione kompatybilności wstecznej

2013.02.15//  J. Kruczek
PlayStation 4 i Xbox 720 mają być znacznie mocniejsze od obecnej generacji konsol. Dotychczasowe przecieki mówią o bardzo mocnych specyfikacjach oraz wielu nowych możliwościach. Niestety wygląda na to, że cena za nowoczesną technologię będzie dość wysoka.
Zobacz także: GameStick - wielki sukces nowej konsoli »Jeden z wydawców gier wypowiedział się na temat kompatybilności konsol. Według doniesień nowa generacja konsol nie będzie obsługiwała gier i aplikacji stworzonych z myślą o poprzednich urządzeniach. Oznacza to, że gracze posiadający bogatą bibliotekę gier będą musieli je użytkować tylko na starszym sprzęcie. Zakup nowej konsoli będzie wymagał zakupu nowych gier.
Playstation Playstation
Xbox Xbox
Playstation Playstation


Zobacz także: Ouya - deweloperskie zestawy trafiły do pierwszych odbiorców »Wygląda też na to, że PlayStation 4 i Xbox 720 zadebiutują już niedługo. Najpóźniej powinny trafić na rynek końcem roku fiskalnego 2014. Możemy się jednak spodziewać, że w pierwszych miesiącach od premiery spory udział w rynku będą miały nadal starsze wersje. Niedługo powinniśmy też zobaczyć oficjalną zapowiedź nowych sprzętów. Wiadomo już, że deweloperzy od dłuższego czasu testują zarówno PlayStation 4, jak i Xboxa 720.
Xbox Xbox
Playstation Playstation
Xbox Xbox

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Playstation 4 i Xbox 720 będą pozbawione kompatybilności wstecznej

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 i Xbox 720 będą pozbawione kompatybilności wstecznej