High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 na E3 2013 - wygląd konsoli, ceny i data debiutu!

Komputery i konsole

rss

Playstation 4 na E3 2013 - wygląd konsoli, ceny i data debiutu!

2013.06.11//  J. Kruczek
Targi E3 w Los Angeles są miejscem premier nie tylko gier, ale też nowej generacji konsol. Najważniejszym debiutem było pokazanie Playstation 4, które co prawda było już oficjalnie zapowiedziane, ale dopiero dzisiejszej nocy ukazano wygląd japońskiej konsoli.
Wygląd konsoli nie jest specjalnym zaskoczeniem. Większość osób spodziewało się podobnego designu i ten fanom poprzednich konsoli powinien przypaść do gustu. Sporym zaskoczeniem jest cena nowej konsoli. Ta została wyznaczona na 399 euro, a to oznacza kwotę sporo niższą niż konkurencyjny Xbox One.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4


Zobacz także: Xbox One - tak wygląda przyszłość rozrywki według Microsoftu »Sony zapowiadało już, ze PS4 ma być przede wszystkim konsolą do gier i najwyraźniej nawet cena zdaje się to potwierdzać. Za konsolą Sony przemawiają jeszcze inne elementy ujawnione podczas targów E3. Przede wszystkim producent nie zdecydował się na wymuszenie stałego połączenia internetowego. Konsola może spokojnie działać offline. Co więcej PS4 ma wspierać używane gry i nie będzie niczym przeszkadzać graczom w odsprzedaży swoich gier. Premiera sprzętu nastąpi w okresie świątecznym bieżącego roku, a obecnie powstaje 140 gier z myślą o PS4. Zapowiada się więc rewelacyjny sprzęt dla graczy.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Playstation 4 na E3 2013 - wygląd konsoli, ceny i data debiutu!

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 na E3 2013 - wygląd konsoli, ceny i data debiutu!