High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 oficjalnie potwierdzona! Sony rozpoczęło prace nad nową generacją konsol

Komputery i konsole

rss

Playstation 4 oficjalnie potwierdzona! Sony rozpoczęło prace nad nową generacją konsol

2011.05.27//  J. Kruczek
Sony boryka się z wielkimi problemami po największym w historii firmy wycieku danych osobowych i krachu usługi Playstation Network. Specjaliści firmy pracują nad naprawą błędów, a gracze powoli tracą zaufanie do japońskiego koncernu.
Co więcej konkurencja nie próżnuje i Nintendo już na targach E3 zaprezentuje konsolę Wii 2, a w kuluarach, co raz częściej mówi się o pracach Microsoftu nad kolejnym Xboxem. Sony musiało podjąć stanowcze kroki i zaskoczyło wszystkich oficjalną zapowiedzią Playstation 4. Informację o pracach nad PS4 przekazał inwestorom Masaru Kato, wiceprezes firmy odpowiedzialny za finanse.
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3


Zobacz także: Nintendo Project Cafe - nowa konsola zostanie pokazana na E3 2011 »W ten sposób Kato wytłumaczył nagły wzrost wydatków na nowe projekty firmy. Rozpoczęcie prac nad Playstation 4 jest tym większym zaskoczeniem, ponieważ jeszcze w marcu prezes Sony stwierdził, że PS3 ma przed sobą dużo do zrobienia. Zgodnie ze wstępnymi założeniami PS3 miało służyć około dziesięciu lat, ale sytuacja na rynku wymusiła najwyraźniej zmianę polityki. Gracze mogą sie jedynie cieszyć, ponieważ wszystko wskazuje na to, że powoli nadchodzi era konsol nowej generacji.
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Playstation 4 oficjalnie potwierdzona! Sony rozpoczęło prace nad nową generacją konsol

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 oficjalnie potwierdzona! Sony rozpoczęło prace nad nową generacją konsol