High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 zadebiutuje na wszystkich rynkach w tym roku?

Komputery i konsole

rss

Playstation 4 zadebiutuje na wszystkich rynkach w tym roku?

2013.05.16//  J. Kruczek
Playstation 4 rozpoczęło nowy wyścig zbrojeń Sony i Microsoftu. Japońska konsola została zaprezentowana jako pierwsza i producent już rozważa różne plany jej dystrybucji. Najnowsze wieści mówią o tegorocznej premierze na wszystkich rynkach.
Sony nauczyło się na swoim błędzie sprzed lat, gdy Playstation 3 debiutowało ze sporym opóźnieniem na poszczególnych rynkach. W tym czasie Microsoft dokonał globalnej premiery Xboxa 360 i wyprzedził znacząco konkurenta. Sony do dziś nie odrobiło strat poniesionych na starcie i nie zdołało sprzedać większej ilości konsol od amerykańskiego konkurenta.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4


Zobacz także: Xbox nowej generacji zadebiutuje 21 maja! Oficjalna zapowiedź konferencji »W przypadku Playstation 4 ma być inaczej. Źródła z Sony donoszą, że producent planuje wprowadzić konsolę na wszystkie rynki w zbliżonym czasie. Prawdopodobnie nie będziemy mieli do czynienia z globalna premierą, ale konsola ma się pojawić przed końcem roku na wszystkich rynkach. Także w Europie, która to zawsze czekała najdłużej. Oficjalnie nie potwierdzono planów, ale możemy się spodziewać premiery jeszcze przed 2014 rokiem. Za kilka dni poznamy odpowiedź Microsoftu na te doniesienia.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Playstation 4 zadebiutuje na wszystkich rynkach w tym roku?

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 zadebiutuje na wszystkich rynkach w tym roku?