High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Plextor EX1 - smukłe dyski SSD debiutują w sprzedaży

Komputery i konsole

rss

Plextor EX1 - smukłe dyski SSD debiutują w sprzedaży

2016.11.05//  J. Kruczek
Plextor wprowadza na rynek bardzo ciekawe nośniki SSD o oznaczeniu EX1. Sprzęt ten jest przeznaczony dla osób szukających czegoś wyróżniającego się spośród klasycznych dysków zewnętrznych.

Producent postawił na dość nietypową obudowę. Doskonały transfer danych zapewnia złącze USB 3.1 Gen2 Typu C. Użytkownicy mogą sięgnąć po nośniki o pojemności 128, 256 czy też 512 GB. Tak więc możliwości wyboru są dość spore.
Plextor EX1
Plextor EX1 Plextor EX1
Plextor EX1

Plextor EX1 może się pochwalić wymiarami 101,2x31,6x8,7 mm oraz wagą 30 gramów. Producent podaje iż dysk osiąga transfery odczytu 550 Mb/s oraz zapisu 500 Mb/s. W obudowie znalazło się podświetlenie LED sygnalizujące tryb pracy dysku. Użytkownicy mogą sięgnąć po dyski wykończone w kolorze złotym bądź srebrnym.
Zobacz także: WD My Passport Wireless Pro - bezprzewodowy dysk z czytnikiem kart pamięci »Plextor EX1 jest już dostępny na rynku w cenie 344 złotych za wersję 128 GB. Kolejne modele to koszt odpowiednio 516 i 920 złotych.

Plextor EX1
Plextor EX1
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Plextor EX1 - smukłe dyski SSD debiutują w sprzedaży

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Plextor EX1 - smukłe dyski SSD debiutują w sprzedaży