High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Plextor PX-B120U - mobilny odtwarzacz Blu-ray na USB

Audio-Video

rss

Plextor PX-B120U - mobilny odtwarzacz Blu-ray na USB

2010.07.28//  J. Kruczek
Plextor PX-B120U to mobilny odtwarzacz Blu-ray, który można podłączać do innych urządzeń za pomocą łącza USB. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się ulubionymi filmami z Blu-ray w każdym miejscu. Wystarczy tylko podpiąć napęd do komputera, telewizora bądź kina domowego.
Zobacz także: Samsung BD-C8500 - odtwarzacz Blu-ray z pojemnym dyskiem twardym »Mobilny napęd Plextor PX-B120U trafił juz do sprzedaży na terenie USA i lada dzień powinien pojawić sie na europejskich półkach sklepowych. Urządzenie jest sprzedawane w cenie 99 dolarów, czyli około 300 złotych. Plextor PX-B120U pozwala na odczyt płyt Blu-ray także w wersji 3D, DVD i CD oraz na wypalanie płyt DVD i CD.
Plextor PX-B120U Plextor PX-B120U
Plextor PX-B120U Plextor PX-B120U
Plextor PX-B120U Plextor PX-B120U


Zobacz także: Lenco KDV - nowe mobilne odtwarzacze DVD »Nowy odtwarzacz idealnie się spisuje podczas podróży w połączeniu z samochodowymi odtwarzaczami multimedialnymi, jak i w roli domowego odtwarzacza. Plextor PX-B120U posiada możliwość podnoszenia jakości gorszych materiałów multimedialnych. Najważniejszą cechą jest jednak możliwość podłączania za pomocą łącza USB. To rozwiązanie sprawia, że Plextor PX-B120U jest bardzo łatwy i przyjemny w obsłudze. Podłączenie przez USB pozwala na obsługę urządzenia bez konieczności podpinania dodatkowego zasilania.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Plextor PX-B120U - mobilny odtwarzacz Blu-ray na USB

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Plextor PX-B120U - mobilny odtwarzacz Blu-ray na USB