High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Pocisk USB - rewelacyjny pendrive dla militarystów

Gadżety

rss

Pocisk USB - rewelacyjny pendrive dla militarystów

2014.02.05//  J. Kruczek
Wielu facetów uwielbia militaria. Broń palna, pojazdy wojskowe czy też idąca za wojskiem przygoda przyciągają do siebie niczym magnes. Nic więc dziwnego, że na rynku znajdzie się wiele ciekawych gadżetów wzorowanych właśnie na sprzęcie wojskowym.
Zobacz także: Pendrive Platinet Bootle Opener - idealny prezent mikołajkowy dla piwosza »Jednym z popularniejszych amuletów jest pocisk z karabinu. Jeżeli ktoś chciałby posiadać taki gadżet, ale nie ma dostępu do amunicji może zawsze skorzystać z innego rozwiązania. Na przykład zakupić pendrive'a przypominającego do złudzenia pocisk z karabinu.
Nabój USB
Nabój USB Nabój USB
Nabój USB


Zobacz także: Szwajcarski scyzoryk z wbudowaną pamięcią USB i systemem autodestrukcji »Widoczny na zdjęciach gadżet został wykonany w całości z metalu. Dzięki temu także w dotyku sprawia wrażenie prawdziwego naboju. Po odkręceniu nasady uzyskujemy dostęp do wtyczki USB. Za jej pomocą możemy zgrać w pamięć gadżetu 8 GB danych. Jak widać w ten sposób połączymy przyjemne z pożytecznym. Gadżet kosztuje około 65 złotych i można go znaleźć w większych sklepach internetowych.
Nabój USB
Nabój USB Nabój USB
Nabój USB

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Samsung Gear VR w nowej odsłonieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pocisk USB - rewelacyjny pendrive dla militarystów

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Jak powinien pachnieć mężczyzna? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale prosta. Wiadomo, że...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Pocisk USB - rewelacyjny pendrive dla militarystów