High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Pocket TV - gadżet zmieniający zwykły telewizor w Smart TV

Gadżety

rss

Pocket TV - gadżet zmieniający zwykły telewizor w Smart TV

2012.07.08//  J. Kruczek
Nowoczesne telewizory posiadają opcje multimedialne, które powoli je zbliżają do komputerów. Tak zwane Smart TV pozwalają na korzystanie z internetu i odpalania różnych aplikacji, ale niestety są osoby, które niedawno zakupiły telewizor LCD pozbawiony funkcji multimedialnych.
Specjalnie dla nich powstaje gadżet Pocket TV pozwalający w łatwy sposób zwiększyć funkcjonalność klasycznego odbiornika. Do działania wystarczy port HDMI w telewizorze, zaś sam Pocket TV oferuje możliwości systemu Google Android 4.0. Dzięki temu za pomocą małego urządzenia otrzymamy możliwość surfowania po sieci, korzystania ze Skype'a, czy nawet grania.
Pocket TV Pocket TV
Pocket TV Pocket TV
Pocket TV Pocket TV


Zobacz także: Apple iTV - Foxconn gotowy na produkcję nowego telewizora »Wraz z Pocket TV będzie dostępny pilot zdalnego sterowania oraz kontroler z żyroskopem oraz pełną klawiaturą. Dodatkowo kontrolę będzie można przejąć za pomocą smartfona z Androidem bądź iOS. Aktualnie urządzenie znajduje się w fazie testów, a pomysłodawcy zbierają pieniądze za pośrednictwem Kickstartera. Osoby wspomagające projekt zapewnią sobie Pocket TV za 99 dolarów. Po premierze rynkowej gadżet będzie kosztował 160 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pocket TV - gadżet zmieniający zwykły telewizor w Smart TV
 / 
Komentarze do: Pocket TV - gadżet zmieniający zwykły...
Jotgie pisze:

160 dolców to trochę za drogo. Za tę kasę można już kupić dużo bardziej funkcjonalnego jakiegoś Boxa albo Blueraya z takimi funkcjami.

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Pocket TV - gadżet zmieniający zwykły telewizor w Smart TV