High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Color - nadchodzi czytnik e-booków z kolorowym ekranem

Gadżety

rss

PocketBook Color - nadchodzi czytnik e-booków z kolorowym ekranem

2020.04.17//  J. Kruczek
PocketBook Color jest jednym z nielicznych czytników e-booków, który posiada kolorowy ekran. Takie rozwiązanie jest bardzo rzadkie, ale ma swoich zwolenników.
Zobacz także: Onyx Boox stworzyło klawiaturę dla czytników e-booków »Producent postawił na kolorowy wyświetlacz E Ink Kaleido. Taki wyświetlacz przede wszystkim spodoba się miłośnikom komiksów w wersji cyfrowej oraz osobom czytającym książki dzieciom. Oglądanie wszelakich ilustracji i zdjęć będzie przyjemniejsze w kolorze. Ekran pozwoli na wyświetlenie 4096 kolorów i podobnie, jak zwykłe wyświetlacze E Ink będzie pobierał minimalne ilości energii oraz nie zmęczy wzroku.
PocketBook Color
PocketBook Color PocketBook Color
PocketBook Color


Zobacz także: Xiaomi Mi Reader - nadchodzi pierwszy czytnik e-booków popularnej marki »Należy wspomnieć, że ekran w tym czytniku jest dotykowy i posiada rozmiar 6 cali. Póki co producent nie zdradził szczegółów specyfikacji. Można jednak się spodziewać, że otrzymamy wszystkie elementy potrzebne w topowym czytniku. Nie powinno zabraknąć łączności bezprzewodowej oraz wydajnej baterii. Tajemnicą pozostaje także cena. PocketBook Color ma zadebiutować początkiem lata, więc już niedługo powinniśmy poznać wszystkie szczegóły.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PocketBook Color - nadchodzi czytnik e-booków z kolorowym ekranem

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Color - nadchodzi czytnik e-booków z kolorowym ekranem