High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook InkPad 3 Pro - wodoszczelny czytnik e-booków stworzony do relaksu

Gadżety

rss

PocketBook InkPad 3 Pro - wodoszczelny czytnik e-booków stworzony do relaksu

2019.07.30//  J. Kruczek
PocketBook InkPad 3 Pro jest doskonałą propozycja dla osób lubiących czytać w każdych warunkach. Wodoszczelna konstrukcja sprawia, że ten czytnik e-booków spisze się perfekcyjnie na plaży, basenie i w innych plenerach.
Zobacz także: Kindle Oasis (2019) - nowy czytnik ebooków Amazona z podświetleniem LED »PocketBook InkPad 3 Pro korzysta z 7,8-calowego ekranu E Ink Carta HD pracującego w rozdzielczości 1404x1872 pikseli. Wyświetlacz korzysta z podświetlenia, którego jasność i barwa są dostosowywane automatycznie do panujących warunków.
PocketBook InkPad 3 Pro
PocketBook InkPad 3 Pro PocketBook InkPad 3 Pro
PocketBook InkPad 3 Pro

Czytnik posiada wodoszczelną konstrukcję spełniającą certyfikat IPX8. To oznacza, że urządzenie może przez godzinę przebywać na głębokości 2 metrów bez obawy o uszkodzenia. W zestawie z gadżetem znajdziemy też specjalne etui chroniące go przed uszkodzeniami. PocketBook InkPad 3 Pro korzysta z łączności bezprzewodowej Bluetooth oraz WiFi.
Zobacz także: Onyx Boox Note Pro - czytnik e-booków o możliwościach tabletu »Urządzenie ma na jednym ładowaniu pracować przez kilka tygodni. Za wydajność odpowiada procesor 1 GHz oraz 1 GB RAMu. Na dane przeznaczono pamięć o pojemności 16 GB, co pozwala na umieszczenie a pokładzie przeszło 3000 książek. PocketBook InkPad 3 Pro trafił na polski rynek w cenie 1149 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PocketBook InkPad 3 Pro - wodoszczelny czytnik e-booków stworzony do relaksu

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Zakup mieszkania lub domu często wiąże się z bardzo dużym zadłużeniem w banku. Kredyt, który...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook InkPad 3 Pro - wodoszczelny czytnik e-booków stworzony do relaksu