High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook InkPad i Ultra - czytniki o niecodziennych cechach

Gadżety

rss

PocketBook InkPad i Ultra - czytniki o niecodziennych cechach

2014.05.21//  J. Kruczek
PocketBook szykuje premierę kolejnych dwóch czytników e-booków. Nowe urządzenia mogą się pochwalić dość nietypowymi cechami i tym samym powinny przyciągnąć uwagę klientów.
Zobacz także: Sony Digital Paper - 13,3-calowy czytnik z e-papierem zmierza na rynek »Pierwszy z modeli to 8-calowy InkPad. Wyświetlacz w technologii E-Ink pracuje w wysokiej rozdzielczości 1600x1200 pikseli. Czytanie w ciemności umożliwi podświetlenie diodami LED. Producent zdecydował się na 8-calowy ekran, ponieważ to zbliża czytnik do rozmiaru stron podręczników i sporej ilości książek.
PocketBook InkPad i Ultra
PocketBook InkPad i Ultra PocketBook InkPad i Ultra
PocketBook InkPad i Ultra

Obudowa została pokryta wygodną gumową powłoką, a w jej wnętrzu znajdziemy 4 GB pamięci i wydajny akumulator o pojemności 2500 mAh. Ciekawie prezentuje się możliwość przekształcania e-booków w audiobooki. Całość dopełnia moduł łączności bezprzewodowej WiFi.

Kolejną propozycją PocketBook jest model Ultra. Ten posiada ekran E-Ink o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 1024x768 pikseli. Tu też znajdziemy podświetlenie LED. Przydatną funkcją jest odczytywanie tekstu ze zdjęć. W ten sposób można zmienić skan w plik tekstowy.
Zobacz także: Manta EBOOK 04 - pierwszy czytnik z nowej serii »Wyróżnikiem czytnika jest jednak zamontowany aparat o rozdzielczości 5 Mpix z lampą LED. On pozwoli zrobić zdjęcia dokumentom czy książkom, które później prze konwertujemy na tekst. Na pokładzie znajdziemy 4 GB pamięci oraz akumulator o pojemności 1500 mAh. Oba czytniki mają zadebiutować w sierpniu, ale nie znamy jeszcze ich cen.

PocketBook InkPad i Ultra
PocketBook InkPad i Ultra
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PocketBook InkPad i Ultra - czytniki o niecodziennych cechach

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook InkPad i Ultra - czytniki o niecodziennych cechach