High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Touch HD 3 - polska premiera topowego czytnika e-booków

Gadżety

rss

PocketBook Touch HD 3 - polska premiera topowego czytnika e-booków

2018.10.11//  J. Kruczek
PocketBook Touch HD 3 ma niebawem trafić do sprzedaży w Polsce. Nowy czytnik e-booków wyceniono na 699 złotych i zgodnie z zapowiedziami zaoferuje on wiele praktycznych rozwiązań.
Zobacz także: inkBOOK Prime HD - nowa wersja udanego czytnika e-booków »Producent postawił na 6-calowy ekran E Ink Carta o rozdzielczości 1072x1448 pikseli. Ekran może się pochwalić podświetleniem SMARTlight, które automatycznie dostosuje barwę podświetlenia do pory dnia. W obudowie o grubości zaledwie 8 mm zastosowano technologię HZO Protection, czyli pełne uszczelnienie. W efekcie czytanie podczas wypadów w plener czy w wannie nie będzie problemem.
PocketBook Touch HD 3
PocketBook Touch HD 3 PocketBook Touch HD 3
PocketBook Touch HD 3

PocketBook Touch HD 3 działa w oparciu o dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz. Wspomaga go 512 MB RAMu, a książki przechowamy w pamięci wewnętrznej o pojemności 16 GB. Czytnik posiada na wyposażeniu moduły WiFi, Bluetooth, G-sensor oraz port USB. Dzięki akumulatorowi o pojemności 1500 mAh gadżet ma pracować nawet miesiąc na jednym ładowaniu.
Zobacz także: Onyx Boox Note S - duży czytnik e-booków wkracza na rynek »Gadżet pozwala na odczytywanie wszystkich popularnych formatów plików, a także na otwieranie grafik i odtwarzanie plików MP3. Do sprzedaży trafią modele w kolorze miedzianym i metalicznie czarnym.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PocketBook Touch HD 3 - polska premiera topowego czytnika e-booków

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Touch HD 3 - polska premiera topowego czytnika e-booków