High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Ultra Limited Edition - limitowana wersja czytnika e-booków

Gadżety

rss

PocketBook Ultra Limited Edition - limitowana wersja czytnika e-booków

2015.11.24//  J. Kruczek
Święta już na horyzoncie, więc wiele osób będzie szukało idealnych prezentów dla swoich rodzin. Ciekawym pomysłem może być PocketBook Ultra Limited Edition, czyli ceniony czytnik e-booków w specjalnej wersji.
Zobacz także: Bookeen prezentuje trzy nowe czytniki e-booków »Przede wszystkim czytnik otrzymał specjalne etui. Producent zadbał też o specjalne oprogramowanie pozwalające na automatyczne przejście w stan uśpienia po zamknięciu etui. Wyświetlacz w technologii E-Ink Carta pracuje w rozdzielczości 1024x758 pikseli. Przednie podświetlenie pozwala dostosować jasność obrazu do warunków panujących na około.
PocketBook Ultra Limited Edition
PocketBook Ultra Limited Edition PocketBook Ultra Limited Edition
PocketBook Ultra Limited Edition


Zobacz także: inkBOOK Classic - Polski czytnik e-booków w przystępnej cenie »Użytkownicy skorzystają z 4 GB pamięci wewnętrznej oraz z czytnika kart microSD. Procesor taktowany zegarem 1 GHz pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej wydajności. PocketBook Ultra Limited Edition jest jednym z nielicznych czytników pozwalających na wykonywanie zdjęć zamontowanym w obudowie aparatem. Gadżet z pewnością spodoba się miłośnikom lektur w wersji elektronicznej. Urządzenie trafiło już na rynek w cenie 589 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PocketBook Ultra Limited Edition - limitowana wersja czytnika e-booków

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Ultra Limited Edition - limitowana wersja czytnika e-booków