High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Podstawka chłodząca laptopy od firmy Belkin

Komputery i konsole

rss

Podstawka chłodząca laptopy od firmy Belkin

2010.02.10//  J. Kruczek
Firma Belkin wprowadza do sprzedaży nową podstawkę chłodzącą pod laptopa. Mocno wysilone notebooki bardzo się grzeją i często trzymanie ich na kolanach staje sie nieznośne bądź w gorący dzień wysoko temperatura powoduje utratę wydajności w mobilnych komputerach. Firmy takie jak Belkin dostrzegają problem i regularnie wydaja na rynek gadżety pozwalające na większą wygodę użytkowania laptopów.
Zobacz także: Przenośna klimatyzacja Spire CoolNess »Podstawka chłodząca Belkin posiada specjalny cichy wiatrach zasilany przez standardowe łącze USB. Często podstawki pod laptopy nie cieszą wyglądem i szpecą przenośne urządzenie. Belkin postanowił tak zaprojektować nową podstawkę, aby równocześnie była praktyczna, wydaja i atrakcyjna wizualnie. Urządzenie ma zgrabna falista linię, co wygląda bardzo ładnie a przy tym spód laptopa nie styka sie z podstawka, co dodatkowo chłodzi komputer. Wiatrak AirFlow Wing został umieszczony centralnie na podstawce i za pomocą podłączenia do USB chłodzi laptopa od spodu.
Podstawka Belkin Podstawka Belkin
Podstawka Belkin Podstawka Belkin
Podstawka Belkin Podstawka Belkin


Zobacz także: Airmouse - nowatorska myszka w stylu Sci-Fi »Według Belkin, firma badawcza NPD oszacowała wzrost rynku urządzeń chłodzących laptopy o przeszło 22% w ciągu minionego roku. Udział Belkin w rynku wynosi około 40%, co jest dość dobrą rekomendacja dla amerykańskiej firmy. Nowa podstawka pojawi się w sklepach w kwietniu bieżącego roku, ale nie podano jeszcze za jaką kwotę będzie można nabyć nowe urządzenie. Poprzedni model podstawki jest dostępny w Polsce za kwotę 100 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Podstawka chłodząca laptopy od firmy Belkin

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Podstawka chłodząca laptopy od firmy Belkin