High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Polar Ignite - elegancki zegarek dla sportowców

Gadżety

rss

Polar Ignite - elegancki zegarek dla sportowców

2019.07.01//  J. Kruczek
Polar Ignite powstał jako kompletny gadżet dla sportowców. Urządzenie pozwala na szczegółową analizę treningów dzięki czemu można dokładnie planować wysiłek fizyczny.
Producent zadbał o wszystkie potrzebne w takim gadżecie sensory. Polar Ignite pozwala na zliczanie kroków, mierzenie spalonych kalorii oraz badanie tętna z nadgarstka. Wbudowany moduł GPS śledzi trasę pokonaną przez użytkownika. Zegarek pozwala wybrać spersonalizowane tryby treningu.
Polar Ignite
Polar Ignite Polar Ignite
Polar Ignite

Zadbano o pełną wodoszczelność oraz funkcje przydatne dla pływaków. Polar Ignite rozpozna styl z jakim płyniemy i dokona odpowiednich pomiarów. Po ciężkiej aktywności fizycznej skorzystamy z ćwiczeń oddechowych czy monitora snu. Wszystko zamknięto w eleganckiej okrągłej kopercie. Producent zapewnia o wysokim komforcie użytkowania.
Zobacz także: Xiaomi Mi Band 4 - kolorowy wyświetlacz i większa precyzja w opasce fitness »Polar Ignite posiada kolorowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 240x204 pikseli. Łączność zapewnia moduł Bluetooth, zaś bateria ma wystarczyć na 17 godzin intensywnych treningów bądź 5 dni w trybie samego pulsometru. Polar Ignite trafił do przedsprzedaży w cenie 859 zł.
Polar Ignite
Polar Ignite
Polar Ignite

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polar Ignite - elegancki zegarek dla sportowców
 / 
Komentarze do: Polar Ignite - elegancki zegarek dla...
Daniel pisze:

Szkoda, że kolejna strona internetowa powtarza ohydne kłamstwo które mówi, że klasa WR30 pozwala na pływanie :/ 30 m / WR30 / 3 ATM / 3 Bar Zegarek jest odporny na zachlapanie i podwyższony poziom wilgoci. Nie nadaje się do pływania.

 / 
Komentarze do: Polar Ignite - elegancki zegarek dla...
Kinga pisze:

Wszyscy producenci zegarków przerobili sobie klasę na swoją modłę, nie wiem dlaczego - nie jest to tożsame z klasycznymi oznaczeniami zegarków do nurkowania.... Co nie zmienia faktu akurat, że w tym modelu można pływać, brać prysznic itepe.

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Polar Ignite - elegancki zegarek dla sportowców