High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Polaroid OneStep+ dostał moduł Bluetooth i zmienną ogniskową obiektywu

Foto

rss

Polaroid OneStep+ dostał moduł Bluetooth i zmienną ogniskową obiektywu

2018.09.04//  J. Kruczek
Projekt Polaroid Originals zaowocował już między innymi ciekawym aparatem OneStep 2, który przywracał na rynek koncepcję kultowego aparatu fotografii błyskawicznej. Teraz zaprezentowano model OneStep+.
Urządzenie może się pochwalić zastosowaniem modułu Bluetooth oraz zmiennymi ogniskowymi obiektywu. Polaroid OneStep+ to także aparat fotografii błyskawicznej. Po co mu więc Bluetooth? Do łączności ze smartfonem. Dzięki specjalnej aplikacji można zdalnie wyzwalać migawkę czy regulować naświetlenie. W ten sposób uzyskamy na przykład efekt malowania światłem.
Polaroid OneStep+
Polaroid OneStep+ Polaroid OneStep+
Polaroid OneStep+


Zobacz także: Fujifilm instax SQUARE SQ6 - nowy aparat do fotografii błyskawicznej »Kolejną nowością jest przełącznik na górnym panelu. Daje on możliwość zmniejszenia ogniskowej obiektywu z 103 mm do 89 mm. Równocześnie zmniejsza się odległość ostrzenia do 0,3 m. Tak też uzyskamy aparat do fotografii portretowej. Polaroid OneStep+ poza tym nie różni się od modelu OneStep 2. Do wykonywania zdjęć wykorzystuje on papier typu I oraz Polaroid 600. Aparat zadebiutował na stronie producenta za cenę 159 euro, czyli około 680 zł. Dostawy do Polski są realizowane za darmo.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Honor 20 - unboxing i pierwsze wrażenia



Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polaroid OneStep+ dostał moduł Bluetooth i zmienną ogniskową obiektywu

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja



Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Polaroid OneStep+ dostał moduł Bluetooth i zmienną ogniskową obiektywu