High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Polaroid POP - polski debiut aparatu z wbudowaną drukarką

Foto

rss

Polaroid POP - polski debiut aparatu z wbudowaną drukarką

2017.11.23//  J. Kruczek
Polaroid POP zadebiutował właśnie na polskim rynku. Mały aparat cyfrowy z możliwością wydruku zdjęć może być ciekawą propozycją dla miłośników fotografii błyskawicznej.
Mały kompakt otrzymał matrycę o rozdzielczości 20 Mpix. Co ważne zdjęcia można zapisywać na karcie microSD, dzięki czemu otrzymujemy praktyczny aparat kompaktowy. Wydruk fotografii jest tu opcją wykorzystującą papier ZINK w formacie 3,5"x4,25". Fotografie cechują się charakterystyczną białą ramką nadającą im klimat retro.
Polaroid POP
Polaroid POP Polaroid POP
Polaroid POP

Polaroid POP pozwala na filmowanie w jakości Full HD z prędkością 60 klatek na sekundę. Dzięki modułowi WiFi możemy się połączyć ze smartfonami czy tabletami i wydrukować fotografie bezpośrednio z nich. Możemy też przesłać zdjęcia z aparatu na te urządzenia. Łatwą obsługę aparatu umożliwia 3,97-calowy ekran dotykowy.
Zobacz także: Fujifilm instax Square SQ10 - mieszanka fotografii błyskawicznej z cyfrową »Urządzenie zadebiutowało w 3 kolorach wykończenia: białym, niebieskim oraz czarnym. Producent udostępnił też w oddzielnej sprzedaży różno kolorowe nasadki dolne z paskami. Polaroid POP trafił do polskich sklepów w cenie 1099 złotych. Do pełni szczęścia jest potrzebny papier ZINK, który w zależności od ilości arkuszy kosztuje od 39 zł (10 arkuszy) do 152 zł (40 arkuszy).
Polaroid POP
Polaroid POP
Polaroid POP
Polaroid POP
Polaroid POP
Polaroid POP

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polaroid POP - polski debiut aparatu z wbudowaną drukarką

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Polaroid POP - polski debiut aparatu z wbudowaną drukarką