High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Polk Hampden - stylowe głośniki bezprzewodowe na biurko

Audio-Video

rss

Polk Hampden - stylowe głośniki bezprzewodowe na biurko

2014.06.14//  J. Kruczek
Firma Polk wprowadziła do sprzedaży nowe głośniki na biurko. Niewielkie kolumienki mimo małych gabarytów spiszą się nie tylko w roli akcesorium komputerowego. Ich możliwości są zdecydowanie większe.
Model Hampden już wyglądem wyróżnia się z tłumu. Stylistyka retro łącząca ze sobą biały panel frontowy i drewnianą fakturę obudowy robi fantastyczne wrażenie. Jednak to nie wygląd jest najważniejszy. Polk Hampden oferują rewelacyjny dźwięk i możliwość strumieniowania muzyki.
Polk Hampden
Polk Hampden Polk Hampden
Polk Hampden


Zobacz także: Denon Envaya - elegancki głośnik dla podróżników »Dzięki łączności Bluetooth i technologii apt-X głośniki zapewniają wysoką jakość dźwięku przesyłanego bezprzewodowo. Producent zadbał o cztery kanały przypisane zamontowanym przetwornikom. W każdej kolumnie znalazł się 1-calowy tweeter oraz 4,5-calowy woofer. Polk Hampden są dostępne w sklepie online producenta za cenę 400 dolarów. Nie jest tanio, ale producent zapewnia, że cena zostanie nagrodzona jakością.
Polk Hampden
Polk Hampden Polk Hampden
Polk Hampden

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polk Hampden - stylowe głośniki bezprzewodowe na biurko

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Polk Hampden - stylowe głośniki bezprzewodowe na biurko