High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Polk Signa S3 - nadchodzi ciekawy uniwersalny soundbar

Audio-Video

rss

Polk Signa S3 - nadchodzi ciekawy uniwersalny soundbar

2020.05.20//  J. Kruczek
Polk Signa S3 to uniwersalny soundbar pozwalający czerpać więcej przyjemności z oglądania filmów, seriali, koncertów oraz z grania w gry. Producent postarał się, aby belka generowała bardzo czysty dźwięk, a przy tym zgodnie z standardem serii cena nie przysporzy o ból głowy.
Polk Signa S3 kontynuuje uznaną serię soundbarów. Nowy model korzysta z czterech głośników umieszczonych w belce raz z bezprzewodowego subwoofera. Soundbar posiada szereg trybów, w tym nowy tryb nocny, który uwydatnia szczegóły dźwięku przy zachowaniu niskiej głośności.
Polk Signa S3
Polk Signa S3 Polk Signa S3
Polk Signa S3


Zobacz także: Sonos Arc - nowoczesny soundbar do kina domowego »Nowy zestaw cechuje się dekodowaniem treści Dolby Digital 5.1 oraz obsługą HDMI ARC czy kompatybilnością z Chromecastem. Soundbar może być obsługiwany za pomocą pilotów takich marek, jak LG, Panasonic, Samsung, Sony czy Toshiba. Polk Signa S3 ma mieć swoją premierę 4 czerwca i wtedy zapewne poznamy więcej szczegółów. Wiadomo za to, że cenę wyznaczono na kwotę 1499 zł. Ta w przypadku sprzętu o takiej jakości nie jest wygórowana.

Polk Signa S3
Polk Signa S3
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polk Signa S3 - nadchodzi ciekawy uniwersalny soundbar

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Polk Signa S3 - nadchodzi ciekawy uniwersalny soundbar