High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Polski model latającego samochodu wystąpi w "Niezniszczalnych 3"

Gadżety

rss

Polski model latającego samochodu wystąpi w "Niezniszczalnych 3"

2014.03.01//  J. Kruczek
Witold Mielniczek to polski konstruktor, który zaprojektował model latającego samochodu. Zabawkowy pojazd łączy w sobie możliwości terenowego pojazdu i quadrokoptera. Projekt został pokazany w czerwcu zeszłego roku, a za jakiś czas pojawi siew  filmie "Niezniszczalni 3".
Niezwykły model nosi nazwę "B" i pozwala na sporo zabawy na lądzie i w powietrzu. Obecnie trwa zbiórka na uruchomienie produkcji, a autor czyni wszelkie kroki w celu stworzenia montowni w Przemyślu, z którego pochodzi. "B" został dostrzeżony na Kickstarterze przez jednego z członków ekipy filmowej pracującej na nowymi "Niezniszczalnymi". Autor modelu zdradził, że jego dzieło wystąpi w filmie o najemnikach.
B
B B - polski latający samochód
B

Czy może być lepsza reklama niż obecność w filmie z takimi gwiazdami, jak Sylwester Stallone, Arnold Schwarzenegger czy Wesley Snipes. "B" posiada specjalną konstrukcję kół pozwalających na sprawne pomykanie przez cięższy teren. W ich wnętrzu znajdują się wirniki pozwalające na poderwanie maszyny w powietrze. W locie auto zachowuje się niczym quadrokopter, więc jest bardzo stabilnym pojazdem.
Zobacz także: Spy Tank - szpiegowski czołg sterowany urządzeniami Apple »Obecnie "B" jest wyceniony na 2250 złotych. Nie wiemy ile będzie kosztować gotowy model produkcyjny. Najważniejsze jednak, że ambitny konstruktor nie ma zamiaru poprzestać na modelu i już prowadzi rozmowy z inwestorami na temat budowy prototypu w skali 1:1. W nim mógłby usiąść prawdziwy człowiek.
B
B B - polski latający samochód
B

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polski model latającego samochodu wystąpi w "Niezniszczalnych 3"

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Polski model latającego samochodu wystąpi w "Niezniszczalnych 3"