High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Popcorn A200 - nowy odtwarzacz audio-video zadebiutował na rynku

Audio-Video

rss

Popcorn A200 - nowy odtwarzacz audio-video zadebiutował na rynku

2010.03.29//  J. Kruczek
Wielkie koncerny budujące sprzęty audio-video prześcigają się w unowocześnianiu odtwarzaczy DVD i Blu-Ray, na rynku pojawiają się jednak alternatywy dla tradycyjnych odtwarzaczy. Mniejsi producenci inwestują w odtwarzacze pozwalające na czerpanie filmów i muzyki z sieci i komputerów.
Zobacz także: Linn Majik DS-I, odtwarzacz sieciowy za 14000 zł »Firma Popcorn wypuściła na rynek stacjonarny odtwarzacz multimedialny, którego głównym nośnikiem nie są płyty, a dysk twardy, który pozwala na magazynowanie materiałów video i audio bezpośrednio w urządzeniu. Popcorn A200 posiada procesor graficzny Sigma Designs SMP8643, pozwalający na płynne odtwarzanie filmów w standardzie HD. Odtwarzacz pozwala na wymianę dysków, na których użytkownik ma zgromadzone materiały multimedialne.
Popcorn A200 Popcorn A200
Popcorn A200 Popcorn A200
Popcorn A200 Popcorn A200

Popcorn A200 może odtwarzać pliki z zamontowanych dysków twardych oraz z pamięci na USB. Takie rozwiązanie pozwala na wyeliminowanie z życia codziennego płyt DVD czy Blu-Ray. Co raz więcej użytkowników korzysta z sieciowych form dystrybucji video. Zakupiony cyfrowo film, musiałby zostać zapisany na płycie, aby go odtworzyć w tradycyjnym odtwarzaczu. Dzięki A200 wystarczy taki film przerzucić na dysk urządzenia bądź na pendrive'a. Urządzenie zostało oczywiście wyposażone w obsługę sieci LAN, co pozwala na pobieranie filmów i muzyki bezpośrednio z internetu.
Zobacz także: WD TV Live HD Media Player - poprawiony odtwarzacz sieciowy od Western Digital »Popcorn A200 jest już w sprzedaży a jego cena wynosi 880 złotych. Producent przewidział też zestaw z dyskiem twardym o pojemności 2TB, który kosztuje 1450 złotych. Taki zestaw pozwoli na zebranie na jednym nośniku pokaźnej wideoteki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Popcorn A200 - nowy odtwarzacz audio-video zadebiutował na rynku
 / 
Komentarze do: Popcorn A200 - nowy odtwarzacz...
pawelwbb pisze:

POPCORN HOUR A200 świetna zabawka !!! GORĄCO POLECAM !!!

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Popcorn A200 - nowy odtwarzacz audio-video zadebiutował na rynku