High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Praktica Luxmedia 14-Z5 - solidny i prosty kompakt z ekranem dotykowym

Foto

rss

Praktica Luxmedia 14-Z5 - solidny i prosty kompakt z ekranem dotykowym

2010.11.16//  J. Kruczek
Praktica Luxmedia 14-Z5 to nowy kompakt, który nie oferuje rewolucji w zakresie fotografii, ale solidnie wykona powierzone mu zadania. Aparat posiada przyzwoite możliwości, które zaspokoją potrzeby zwykłych użytkowników.
Zobacz także: AbleCam Waterproof - mały i tani aparat do nurkowania »Nowe dziecko Praktica oferuje matrycę CCD o rozdzielczości 14 megapikseli. Producent zadbał o zakres czułości na poziomie ISO 100-3.200. Optyka nowego kompaktu pozwala na osiągnięcie 5-krotnego przybliżenia. Obsługę ułatwi dotykowy ekran LCD o przekątnej 2,7 cala. Wyświetlacz oferuje rozdzielczość 960x240 pikseli.
Praktica Luxmedia 14-Z5 Praktica Luxmedia 14-Z5
Praktica Luxmedia 14-Z5 Praktica Luxmedia
Praktica Luxmedia 14-Z5 Praktica Luxmedia


Zobacz także: Casio EXILIM - nowe kompakty EX-Z800 i EX-S200 trafiły na rynek »Na pokładzie znalazło się złącze USB oraz czytnik kart pamięci SD/SDHC, które pozwala na podniesienie pamięci z 64MB do 32GB. Kompakt posiada małą i wygodną obudowę o wadze 120 gramów. Rozczarowuje nieco tryb video, który pozwala na zapis w rozdzielczości 720x400 pikseli. Wśród usprawnień programowych znajdziemy wykrywanie uśmiechu, śledzenie twarzy, wykrycie mrugnięć oraz cyfrową stabilizację obrazu. Producent nie zdradził jeszcze ceny nowego kompaktu, ale możemy się spodziewać niezbyt wygórowanej kwoty.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Praktica Luxmedia 14-Z5 - solidny i prosty kompakt z ekranem dotykowym

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Praktica Luxmedia 14-Z5 - solidny i prosty kompakt z ekranem dotykowym