High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Praktica Luxmedia 16-Z21C - 21-krotne przybliżenie w nowym aparacie

Foto

rss

Praktica Luxmedia 16-Z21C - 21-krotne przybliżenie w nowym aparacie

2011.08.21//  J. Kruczek
Praktica Luxmedia 16-Z21C to najnowsza propozycja producenta, która oferuje 21-krotny zoom optyczny. Aparat posiada sporo ciekawych funkcji, które spodobają się amatorom fotografii.
Zobacz także: Olympus SP-810UZ - 36-krotny zoom w nowym aparacie »Sercem nowego aparatu została matryca CMOS BSI o rozdzielczości 16 megapikseli. Nowy sprzęt będzie najbardziej zaawansowanym aparatem w ofercie producenta, który w ostatnich czasach skupiał się na prostych kompaktach. Na pokładzie znajdziemy szerokokątny obiektyw o 21-krotnym przybliżeniu, co jest bardzo dużym atutem. Takie przybliżenie nie mogło się obyć bez optycznej stabilizacji obrazu, która pomoże w wykonaniu dobrych zdjęć.
Praktica Luxmedia 16-Z21C Praktica Luxmedia 16-Z21C
Praktica Luxmedia 16-Z21C Aparaty Praktica
Praktica Luxmedia 16-Z21C Aparaty Praktica


Zobacz także: Panasonic Lumix DMC-FZ48 - potężny zoom w nowym aparacie »Zdjęcia będziemy przeglądać na 3-calowym ekranie. Niestety zabrakło cyfrowego wizjera, który jest bardzo pomocny przy wykonywaniu zdjęć z daleka. Kolejną zaletą jest możliwość rejestrowania filmów Full HD 1080p przy prędkości 60 klatek na sekundę. Aparat pozwala też na zapis filmów w niższej rozdzielczości przy prędkości 240 klatek na sekundę. Zdjęcia seryjne oferują zaś wydajność 10 klatek na sekundę. Luxmedia 16-Z21C oferuje szereg usprawnień programowych i funkcji pozwalających na wykonanie ciekawych zdjęć. Aparat wyposażono w łącza USB, HDMI oraz AV. Zdjęcia zapiszemy na kartach SD, a całość zasilają cztery baterie AA. Debiut Luxmedia 16-Z21C nastąpi w październiku, ale nie znamy jeszcze jej ceny.

Praktica Luxmedia 16-Z21C Aparaty Praktica
Praktica Luxmedia 16-Z21C Aparaty Praktica
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Praktica Luxmedia 16-Z21C - 21-krotne przybliżenie w nowym aparacie

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Praktica Luxmedia 16-Z21C - 21-krotne przybliżenie w nowym aparacie