High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Praktica WP 240 - kompaktowy aparat na wakacyjne wypady

Foto

rss

Praktica WP 240 - kompaktowy aparat na wakacyjne wypady

2016.04.23//  J. Kruczek
Praktica WP 240 jest nowym aparatem kompaktowym mającym się spisać podczas wakacyjnych wojaży. Producent postawił na wodoszczelną konstrukcję oraz wesołe kolory obudowy.
Zobacz także: Ricoh WG-5 GPS - aparat odporny na wszystko »Nowy aparat pracuje w oparciu o sensor CCD 1/2.3" o rozdzielczości 20 Mpix. To w połączeniu z obiektywem oferującym czterokrotny zoom optyczny pozwoli upamiętnić wakacyjne wypady. Tutaj dodajmy, że pojawił się też zoom cyfrowy 8x.
Praktica WP 240
Praktica WP 240 Praktica WP 240
Praktica WP 240

Producent zadbał o optyczną stabilizację obrazu. Pojawiła się także możliwość rejestrowania filmów w rozdzielczości HD. Amatorzy fotografii ucieszą się z 29 trybów tematycznych pozwalających wykonać ciekawsze zdjęcia.
Zobacz także: FujiFilm FinePix XP80 - pancerny kompakt na wakacyjne przygody »Praktica WP 240 może spokojnie przetrwać atak kurzu i pyłu, a do tego pozwala wykonać zdjęcia na głębokości do 10 metrów. Nowy aparat wjechał na nasz rynek w cenie 559,95 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Praktica WP 240 - kompaktowy aparat na wakacyjne wypady

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Praktica WP 240 - kompaktowy aparat na wakacyjne wypady