High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Premiera Nintendo Switch - konsola dostępna także w Polsce

Komputery i konsole

rss

Premiera Nintendo Switch - konsola dostępna także w Polsce

2017.03.04//  J. Kruczek
Nintendo Switch oficjalnie zadebiutowała na tynku. Nowa konsolo jest już dostępna także w Polsce co oznacza, że miłośnicy japońskiej marki mogą sięgnąć po nową zabawkę do grania.Konsola wyróżnia się na tle konkurencji swoją konstrukcją. Mamy tu do czynienia ze stacją dokującą pełniąca rolę konsoli stacjonarnej oraz z tabletem zmieniającym sprzęt w handhelda. Mobilny moduł pozwala dzięki specjalnym przystawkom wygodnie grać podczas podróżowania poza domem.
Nintendo Switch
Nintendo Switch Nintendo Switch
Nintendo Switch

Bateria mobilnego kontrolera wystarcza na maksymalnie sześć godzin zabawy. Najbardziej wymagające produkcje, jak flagowa The Legend of Zelda skrócą ten czas do około 3 godzin. W zestawie z konsola otrzymujemy tak zwane Joy-Cony, które mogą pełnić rolę kontrolerów dla wersji mobilnej, kontrolerów używanych w oddzielnych dłoniach czy nawet padów dla dwóch graczy.
Zobacz także: Nvidia Shield TV - rozrywkowa platforma w odświeżonej wersji na zdjęciach »Nintendo Switch nie jest tak mocna, jak konkurencyjne konsole ale i tak stanowi spory skok technologiczny w przód względem Wii U. Czas pokaże, czy tym razem japoński producent nawiąże walkę z konkurentami. Nintendo Switch kosztuje na naszym rynku 1449 złotych.
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Premiera Nintendo Switch - konsola dostępna także w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Premiera Nintendo Switch - konsola dostępna także w Polsce