High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV - nawigacja i videorejestrator w jednym urządzeniu

Gadżety

rss

Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV - nawigacja i videorejestrator w jednym urządzeniu

2013.02.25//  J. Kruczek
Prestigio zaprezentowało nowe urządzenie dedykowane kierowcom. Model GeoVision GV5800BTHDDV łączy w sobie nawigację GPS z rejestratorem video. W ten sposób kierowca otrzymuje nie tylko gadżet prowadzący go przez nieznane rejony, ale tez zarejestruje materiał mogący pomóc w ewentualnej przepychance z ubezpieczycielem.
Zobacz także: Modecom FreeWAY TAB 7.0 - tablet internetowy dla kierowców »Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV posiada standardowe opcje nawigacji z oprogramowaniem NAVITEL 5.5 na czele. Wszystkie informacje wyświetlają się na przejrzystym 5-calowym ekranie LCD o rozdzielczości 800x480 pikseli. Najważniejszą cechą jest jednak rejestracja video za pomocą kamery HD rejestrującej obraz w 1280x720 pikseli.
Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV
Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV
Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV


Zobacz także: NavRoad DUXO - nawigacja z możliwościami smartfona »Materiały zapisują się na 4 GB pamięci wewnętrznej oraz na kartach pamięci microSD. Nie zabrakło modułu Bluetooth do współpracy z innymi urządzeniami oraz gniazda USB. Gadżet pracuje pod systemem Microsoft Windows CE 6.0. Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV to praktyczne urządzenie, które powinni docenić ludzie spędzający wiele czasu za kierownicą. Nawigacja trafiła już do sklepów za cenę 499 złotych.

Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV - nawigacja i videorejestrator w jednym urządzeniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV - nawigacja i videorejestrator w jednym urządzeniu