High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Primare BD32 - profesjonalny odtwarzacz Blu-ray trafił do Polski

Audio-Video

rss

Primare BD32 - profesjonalny odtwarzacz Blu-ray trafił do Polski

2011.10.26//  J. Kruczek
Primare BD32 to najnowszy odtwarzacz multiformatowy, który zadebiutował w tym miesiącu w naszym kraju. Urządzenie oferuje obsługę wszystkich formatów płyt i zapewnia najwyższą jakość odtwarzania. Urządzenie jest przeznaczone dla zamożnych osób budujących w domu profesjonalny zestaw kina.
Zobacz także: Sharp BD-HP90 - najcieńszy odtwarzacz Blu-ray 3D na rynku »Nowy odtwarzacz obsługuje formaty płyt: Blu-ray, DVD, CD, SACD i DVD-A. Urządzenie odtworzy też płyty z nagranymi plikami MP3. Primare BD32 pozwala też na korzystanie z zasobów zgromadzonych w domowej sieci oraz na nośnikach USB i eSATA. Producent zadbał też o konwersję każdego formatu muzycznego w sygnał PCM. Podwójne wyjścia HDMI umożliwiają współpracę z technologią 3D.
Primare BD32 Primare BD32
Primare BD32 Primare BD32
Primare BD32 Primare BD32


Zobacz także: Philips BDP 7600 - nowy odtwarzacz Blu-ray 3D z funkcjami sieciowymi »W kwestii jak najlepszego dźwięku pomoże dekodowanie wszystkich natywnych formatów audio. Użytkownicy mogą korzystać z całkowicie zbalansowanego wyjścia stereo oraz niezbalansowanych wyjść stereo RCA oraz 8-kanałowego wyjścia 7.1. Primare wykorzystało przy budowie BD32 najnowsze technologie, które zapewniają najwyższe standardy odtwarzania dźwięku i obrazu. To urządzenie jest przeznaczone dla najbardziej wybrednych estetów z grubym portfelem. Primare BD32 została wyceniona na 14490 złotych.
Primare BD32 Primare BD32
Primare BD32 Primare BD32
Primare BD32 Primare BD32

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Primare BD32 - profesjonalny odtwarzacz Blu-ray trafił do Polski

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Primare BD32 - profesjonalny odtwarzacz Blu-ray trafił do Polski