High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Projektor LG HS200G - małe jest piękne

Audio-Video

rss

Projektor LG HS200G - małe jest piękne

2009.09.29//  J. Alex
Umówmy się - projektor w salonie ozdobą raczej nie jest. Gdy dojdzie do tego okablowanie, robi się jeszcze mniej ciekawie. Można jednak temu chociaż trochę zaradzić.

Projektor LG HS200G Projektor LG HS200G
Najnowszy projektor LG HS200G ma bardzo niewielkie wymiary i ciekawy design. Na pewno nie będzie bił po oczach w salonie i nie wprowadzi dysonansu w wystroju wnętrza.
Zobacz także: Niesamowite instalacje kina domowego »Co ciekawe - w parze z niewielkimi wymiarami idą całkiem przyzwoite parametry. Jasność na poziomie 200 ANSI lumenów i kontrast 2000:1. LG zapewnia, że lampa wytrzyma około 30,000 godzin pracy.

Poza złączem HDMI, projektor wyposażony został również w USB. Dzięki temu możemy podpiąć do niego twardy dysk lub pendrive i oglądać materiał bez pośrednictwa odtwarzacza zewnętrznego. Dodajmy do tego wbudowany transmiter audio i możemy pozbyć się kabli niemal całkowicie.

Pozostaje kwestia ceny i dostępności. Niestety, na razie LG HS200G będzie do kupienia jedynie w Azji. Kiedy zawita do Europy nie wiadomo. Mamy tylko nadzieję, że nastąpi to szybciej, niż później.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Akihabara News


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Projektor LG HS200G - małe jest piękne
 / 
Komentarze do: Projektor LG HS200G - małe jest piękne
Geminus pisze:

No to jest naprawde ciekawa konstukcja. Szczegolnie gdy nie ogladamy zbyt czesto filmow wyswietlanych z projektora. A tutaj praktycznie plug and play. Super sprawa. Ciekawe kiedy i za ile u nas.

 / 
Komentarze do: Projektor LG HS200G - małe jest piękne
Geminus pisze:

Z hurraoptymizmem wstrzymałbym się do pierwszych testów. Ale mfaktycznie ma ciekawe rozwiązania - jak choćby transmiter audio. Świetny pomysł.

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Projektor LG HS200G - małe jest piękne