High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Projektor Vivitek Q6 Qumi - 475 gramów wielkich możliwości!

Audio-Video

rss

Projektor Vivitek Q6 Qumi - 475 gramów wielkich możliwości!

2015.11.10//  M. Kisiel
Rozdzielczość WXGA (1280×800), jasność 800 ANSI lumenów i współczynnik kontrastu na poziomie 30 000: 1 – to podstawowe parametry projektora, którego wysokość nie przekracza 34 milimetrów . VIVITEK Qumi Q6 może wyświetlać obraz z aparatów cyfrowych, laptopów, smartfonów, tabletów, flash USB lub bezpośrednio z własnej, wbudowanej pamięci 2,5 GB.
Vivitek Q6 Qumi
Vivitek Q6 Qumi Vivitek Q6 Qumi
Vivitek Q6 Qumi

Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi bezprzewodowo połączy się z urządzeniami z systemem Android, iOS, a także z komputerami. Obraz, który wyświetla może mieć przekątną do 90 cali (2,3 m).
Vivitek Qumi Q6 jest dostępny w cenie brutto 2949 zł (z VAT), w pięciu kolorach obudowy - czarnym, białym, jasnoniebieskim, czerwonym i pomarańczowym. Producent zapowiedział już dwa kolejne kolory: złoty i szary. Dodatkowo - w cenie 699 zł brutto (z VAT) - można dokupić baterię, która wystarcza na ponad 1.5 h pracy urządzenia z pełną jasnością, a nawet do 4.5h jeśli zdecydujemy się korzystać z jasności obniżonej.

Qumi Q6 dołącza do rodziny projektorów kieszonkowych Viviteka. Choć wygląda niepozornie to oferuje naprawdę poważny zestaw zaawansowanych funkcji. Można śmiało stwierdzić, że jest przygotowany do zadań specjalnych, nie tylko do domowej rozrywki, ale również do zastosowań biznesowych.

Źródło światła LED zapewnia żywotność do 30 000 godzin bezobsługowej pracy. Dla miłośnika kina, który będzie korzystał z projektora 3h dziennie oznacza to 10 000 dni czyli około 27 lat pracy urządzenia.

Funkcjonalność to przede wszystkim możliwości połączeń i pobierania treści z innych urządzeń. Qumi Q6 jest zgodny ze standardem MHL co pozwala na strumieniowe przesyłanie video i audio z kompatybilnego urządzenia mobilnego. Ma dwa złącza HDMI , USB i wbudowane WiFi oraz głośnik 2W.

Wbudowana przeglądarka MS Office i Adobe PDF – pozwala otwierać pliki potrzebne przy prezentacjach. Urządzenie oferuje odtwarzacz multimediów co pozwala na bezpośrednie uruchamianie filmów czy pokazów zdjęć.

Bardzo ciekawą, biznesową i edukacyjną funkcjonalnością jest możliwość podłączenia bezprzewodowego do 4 źródeł obrazu i  jednoczesnego wyświetlania materiałów na podzielonym ekranie (Wymaga aplikacji EzCast Pro).

Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta, zaś dla sektora edukacyjnego (po rejestracji) gwarancja ta może być bezpłatnie przedłużona do 5 lat.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Projektor Vivitek Q6 Qumi - 475 gramów wielkich możliwości!

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Projektor Vivitek Q6 Qumi - 475 gramów wielkich możliwości!