High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Quadralite A1 - nowa lampa błyskowa dla smartfonów

Telefony

rss

Quadralite A1 - nowa lampa błyskowa dla smartfonów

2017.10.07//  J. Kruczek
Quadralite A1 to kolejna ciekawa lampa błyskowa dla smartfonów. Urządzenie przypomina akcesorium zaprezentowane niedawno przez firmę Godox.
Zobacz także: FlashQ Q20 - debiut ciekawej lampy błyskowej »Lampa błyskowa korzysta między innymi z diod LED i cechuje się maksymalną mocą 8Ws. Lampe można zsynchronizować bezprzewodowo z aparatem smartfona. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno przy telefonie, jak i w formie dodatkowej lampy doświetlającej kadr. Producent zadbał też o funkcję ciągłego światła.
Quadralite A1
Quadralite A1 Quadralite A1
Quadralite A1

Quadralite A1 jest kompatybilna z wyzwalaczami Quadralite oraz Godox2. Na górnym panelu lampy znalazł się mały, ale czytelny wyświetlacz OLED. Przyciski pozwalają włączyć światło ciągłe, albo błysk testowy. Na przedzie umieszczono lampę błyskową oraz moduł z diodami LED. Na tylnej ściance zamieszczono magnes pozwalający na przyczepienie urządzenia do metalowych powierzchni.
Zobacz także: Cactus RF60X i Cactus V6 II - polski debiut lampy błyskowej i wyzwalacza »Moduł Bluetooth pozwala na współprace ze smartfonami na dystansie do 50 metrów. Klasyczny moduł bezprzewodowy korzysta z fal 2.4 GHz. Zastosowany akumulator pozwala na wykonanie do 700 błysków. Quadralite A1 zadebiutuje w połowie listopada za cenę 315 złotych.

Quadralite A1
Quadralite A1
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony DMP-Z1 - prezentacja drogiego odtwarzaczaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Quadralite A1 - nowa lampa błyskowa dla smartfonów

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Ford Mustang Bullitt we współczesnej interpretacji został bardzo ciepło przyjęty. Producent...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Quadralite A1 - nowa lampa błyskowa dla smartfonów