High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   RCX4 Star Stalker - latający model X-Winga z Gwiezdnych Wojen

Gadżety

rss

RCX4 Star Stalker - latający model X-Winga z Gwiezdnych Wojen

2010.01.12//  J. Kruczek
Podczas targów CES 2010 nie lada atrakcją było stoisko firmy Digittronics. Nie za sprawą nowoczesnej technologii, która polepszy życie ludzi czy przyczyni się do ratowania planety przed zniszczeniem. Azjatycka firma zaprezentowała latający model RCX4 Star Stalker, który tak naprawdę jest kopią legendarnego X-Winga z Gwiezdnych Wojen.
RCX4 Star Stalker nie posiada licencji na używanie nazwy X-Wing, dlatego podczas prezentacji ani razu nie padła nazwa zarezerwowana dla Lukas Arts. Model został tak zaprojektowany, aby nieodzownie kojarzył się z kosmicznym myśliwcem znanym z trylogii. Nie wiadomo jeszcze czy model trafi do sprzedaży i czy Lukas Arts nie wymusi zmiany wyglądu latającej zabawki.
RCX4 Star Stalker RCX4 Star Stalker
RCX4 Star Stalker RCX4 Star Stalker
RCX4 Star Stalker RCX4 Star StalkerZobacz także: Robak R/C pełzający po ścianach i suficie »Gadżet tylko z wyglądu upodabnia się do filmowego pojazdu. Napędem zabawki są cztery śmigła zgrabnie wpasowane w bryłę modelu. RCX4 wyposażono w żyroskopowy system kontroli stabilności, dzięki czemu statek sam dba o odpowiednie położenie maszyny. Co ciekawe Star Stalker jest wyposażony w system automatycznej kontroli wznoszenia, co pozwala na niwelację niebezpiecznych manewrów. System pozwala na bezpieczne lądowanie, gdy użytkownik przerwie pilotaż.
Zobacz także: Zamów budzenie u Dartha Vadera »Star Stalker wraz z pilotem i ładowarką mieści się w zgrabnej aluminiowej walizce. Bateria o pojemności 500 mAh pozwala na około 10 minut lotu, tyle samo trwa ładowanie. RCX4 wygląda dość atrakcyjnie i z pewnością daje nie lada frajdę użytkownikowi. Jeżeli zabawka trafi na rynek to zapewne nie będzie należała do tanich.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
RCX4 Star Stalker - latający model X-Winga z Gwiezdnych Wojen

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   RCX4 Star Stalker - latający model X-Winga z Gwiezdnych Wojen