High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   RED Scarlet-X - profesjonalna kamera 4k

Foto

rss

RED Scarlet-X - profesjonalna kamera 4k

2011.11.06//  J. Kruczek
RED Scarlet-X to ciekawa kamera, która oferuje możliwość rejestrowania obrazów w rozdzielczościach 4k. Prezentowane urządzenie jest budżetową konstrukcja w swojej klasie, co i tak oznacza koszt przeszło 10 tysięcy dolarów za korpus.
Zobacz także: Panasonic AG-AF101 - profesjonalna kamera z wymienną optyką »Nowa kamera oferuje matrycę o rozdzielczości 14 megapikseli, która pozwala na rejestrowanie obrazu w trybie 4k przy prędkości 25 klatek na sekundę. Obniżanie rozdzielczości pozwala na sukcesywne przyspieszanie ujęć aż do 120 klatek na sekundę przy standardowej rozdzielczości HD. Nagrane filmy zapiszemy na dyskach SSD podłączanych przez czytnik przypominający slot na karty pamięci. Nośnik o pojemności 256GB pozwoli na zapisanie 1 godziny i 45 minut filmu w formacie RED.
RED Scarlet-X RED Scarlet-X
RED Scarlet-X RED Scarlet-X
RED Scarlet-X RED Scarlet-X


Zobacz także: Sony Handycam NEX-VG10E - kamera ze zmienną optyką, nie tylko dla profesjonalistów »RED Scarlet-X posiada w najtańszej wersji bagnet Canon EF, co oznacza, ze kamera może korzystać z nowej serii obiektywów EF Cinema Lens. Filmowanie ułatwi 5-calowy ekran LCD z możliwością odchylania. To pozwoli na wygodne ułożenie kamery i ekranu tak, aby wykonać możliwie najlepsze ujęcie. Dla przeciętnego użytkownika cena kamery może odstraszać, ale dla profesjonalistów to bardzo ciekawe i tanie rozwiązanie, które ma szanse na spory sukces rynkowy.
RED Scarlet-X RED Scarlet-X
RED Scarlet-X RED Scarlet-X
RED Scarlet-X RED Scarlet-X

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
RED Scarlet-X - profesjonalna kamera 4k

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   RED Scarlet-X - profesjonalna kamera 4k