High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   REL prezentuje zaawansowane subwoofery z serii S

Audio-Video

rss

REL prezentuje zaawansowane subwoofery z serii S

2014.03.17//  J. Kruczek
Walijska firma REL zaprezentowała nowe subwoofery serii S. Jeżeli szukacie rasowego sprzętu muzycznego oferującego więcej niż przeciętne głośniki to propozycja REL będzie czymś dla Was.
Zobacz także: Tonysound Omnipolar - wyjątkowe polskie kolumny za 66 tys złotych »Nowe subwoofery REL pojawią się w salonach sprzedaży na przełomie kwietnia i maja i oczywiście nie będą tanie. Jak przystało na sprzęt z najwyższej półki fani dobrego audio będą musieli wyciągnąć sporo z portfela. Model S2 wyceniono na około 4500 złotych, S3 to koszt około 5300 złotych zaś S5 będzie kosztować 6500 złotych.
REL S
REL S REL S
REL S

Co ciekawe oferują nowe modele? W obudowach wykończonych czernią bądź bielą znalazła się między innymi technologia bezprzewodowego przesyłu audio Longbow. Ta metoda nie kompresuje sygnału, co jest bardzo ważną cechą. Tu jednak pojawia się pewien minus. Każdy nowy subwoofer został wyposażony w odbiornik Longbow, ale już nadajnik trzeba będzie dokupić oddzielnie, chyba że posiadane źródło dźwięku już go posiada.
Zobacz także: Magico S3 - stylowe, solidne i drogie kolumny dla audiofili »Seria S korzysta z głośników bassowych o dużym skoku membrany. Kosze wykonano z pojedynczego kawałka stopu lotniczego T-6063, co powinno zapewnić wysoką trwałość. Projektanci zastosowali w obudowie specjalne wsporniki usztywniające konstrukcję. Wygląda na to, że już niedługo otrzymamy rasowe elementy do budowy zaawansowanego systemu audio.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
REL prezentuje zaawansowane subwoofery z serii S

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   REL prezentuje zaawansowane subwoofery z serii S