High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Rapoo 3510 Plus - bezprzewodowa mysz z materiałowym wykończeniem

Komputery i konsole

rss

Rapoo 3510 Plus - bezprzewodowa mysz z materiałowym wykończeniem

2017.12.14//  J. Kruczek
Rapoo przygotował mysz bezprzewodową dla osób ceniących sobie styl i oryginalne wzornictwo. Model 3510 Plus wyróżnia się na tle konkurencji wykończeniem z miękkiej tkaniny.
Rapoo 3510 Plus jest dostępna z wykończeniem z materiałów w różnych barwach. Takie rozwiązanie sprawia, że akcesorium będzie przyjemne w dotyku i z pewnością pozwoli się wyróżnić. Urządzenie łączymy z komputerami za pośrednictwem dołączonego do zestawu odbiornika USB.
Rapoo 3510 Plus
Rapoo 3510 Plus Rapoo 3510 Plus
Rapoo 3510 Plus

Nowa myszka cechuje się zasięgiem około 10 metrów. Zastosowany sensor optyczny o rozdzielczości 1000 dpi ma bez problemów pracować na każdej powierzchni. W obudowie znalazła się rolka oraz trzy przyciski. Tak więc w kwestii funkcjonalności mamy do czynienia z podstawowym urządzeniem. Systemy oszczędzania energii mają sprawić, że Rapoo 3510 Plus będzie pracować na jednej baterii nawet 12 miesięcy.
Zobacz także: CALADO Silent - mysz gwarantująca ciszę »Materiałowa obudowa budzi obawy o utrzymanie czystości myszy. Producent zapewnia jednak, że tkanina jest odporna na zanieczyszczenia i można ją swobodnie czyścić. Wystarczy co jakiś czas przetrzeć ją wilgotną szmatką, a w razie potrzeby można nawet zdjąć panel z tkaniną i umyć go pod bieżącą wodą. Rapoo 3510 Plus jest już dostępna na polskim rynku w cenie 99 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony A6400 - debiut szybkiego bezlusterkowcaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rapoo 3510 Plus - bezprzewodowa mysz z materiałowym wykończeniem

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Rapoo 3510 Plus - bezprzewodowa mysz z materiałowym wykończeniem