High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Blade - futurystyczny laptop dla graczy w nowej wersji

Komputery i konsole

rss

Razer Blade - futurystyczny laptop dla graczy w nowej wersji

2012.09.05//  J. Kruczek
Razer Blade był przez jednych chwalony, a przez innych ostro krytykowany. Nie podlega jednak dyskusje fakt, że okazał się wielkim sukcesem producenta. Co za tym idzie Razer planuje już wprowadzenie do sprzedaży odświeżonego modelu.
Pierwsza edycja laptopa oferowała mocną specyfikację, a w wersji 2.0 będzie jeszcze lepiej. Nowym sercem urządzenia ma być jeden z procesorów platformy Intel Ivy Bridge. Za oprawę graficzną będzie odpowiadała karta graficzna GeForce GTX 660M z 2 GB pamięci. Oczywiście laptop dla graczy musi mieć dużą pamięć operacyjną i w tym wypadku będziemy mieli do czynienia z 8 GB pamięci RAM.
Razer Blade Razer Blade
Razer Blade Razer Blade
Razer Blade Razer Blade


Zobacz także: MSI GT60 i GT70 - gamingowe laptopy z najwyższej półki »Producent zadbał o dwa dyski twarde: HDD 500 GB oraz SSD 64 GB. Laptop pracuje w oparciu o system Windows 7 Home Premium w wersji 64-bitowej. Za łączność odpowiadają moduły WiFi oraz Bluetooth. Nie zabrakło oczywiście klawiatury pozwalającej na przypisanie odpowiednich skrótów do gier. Rozgrywkę ułatwia też dotykowy wyświetlacz LCD i dziesięć klawiszy w postaci małych ekraników. Razer Blade w nowej odsłonie zadebiutował już w pre-orderze za cenę 2499 dolarów.

Razer Blade Razer Blade
Razer Blade Razer Blade
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Blade - futurystyczny laptop dla graczy w nowej wersji

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Blade - futurystyczny laptop dla graczy w nowej wersji