High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Cynosa Chroma - klawiatura z podświetleniem dla mniej wymagających

Komputery i konsole

rss

Razer Cynosa Chroma - klawiatura z podświetleniem dla mniej wymagających

2017.10.30//  J. Kruczek
Razer zaprezentował nową klawiaturę Cynosa Chroma w wersji podstawowej oraz Pro. Nowe urządzenie powstało z myślą o mniej wymagających graczach nie posiadających budżetu na topowe klawiatury.
Tania klawiatura od Razera oznacza, że jest tańsza od pozostałych modeli marki, ale i tak nie należy do budżetowych urządzeń. Nowe modele zostały wycenione na odpowiednio 70 i 90 euro. Razer Cynosa Chroma oferuje spora ergonomię, możliwość rejestrowania makr, funkcję 10-key rollover oraz oczywiście podświetlenie Chroma.
Razer Cynosa Chroma
Razer Cynosa Chroma Razer Cynosa Chroma
Razer Cynosa Chroma


Zobacz także: Cooler Master prezentuje klawiaturę MasterKeys Pro L GeForce GTX Edition »Razer Cynosa Chroma Pro różni sie od podstawowej wersji dodatkowym podświetleniem. To przenosi efekty Chroma na blat tworząc ciekawe widowisko. Niższa cena jest efektem między innymi konstrukcji membranowej. Producent zapewnia jednak, że dostaniemy dużo bardziej precyzyjne urządzenie niż klasyczne membranówki. Razer Cynosa Chroma prezentuje się ciekawie i zapewne znajdzie swoich zwolenników.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Cynosa Chroma - klawiatura z podświetleniem dla mniej wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Cynosa Chroma - klawiatura z podświetleniem dla mniej wymagających