High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Razer ManO'War - bezprzewodowe słuchawki z dźwiękiem przestrzennym

Audio-Video

rss

Razer ManO'War - bezprzewodowe słuchawki z dźwiękiem przestrzennym

2016.04.15//  J. Kruczek
Razer ManO'War są nowymi zaawansowanymi słuchawkami dla graczy. Nowy model ma się czym pochwalić, ponieważ producent wykorzystał najnowsze zdobycze techniki serwując nam bezprzewodowe słuchawki generujące dźwięk przestrzenny.

W słuchawkach zastosowano wydajne 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, które przy współpracy z oprogramowaniem Razer Surround generują przestrzenny dźwięk 360 stopni. To dostajemy przy połączeniu bezprzewodowym w paśmie 2,4 GHz. Zasięg słuchawek ma wynosić 12 metrów, a jedno naładowanie powinno wystarczyć na około 20 godzin ciągłej pracy.
Razer ManO'War
Razer ManO'War Razer ManO'War
Razer ManO'War

Oczywiście w przypadku słuchawek gamingowych ważny jest także mikrofon. Tutaj postawiono na wielokierunkowy moduł umieszczony w lewym nauszniku. Te zaś zostały pokryte wykończeniem z eko-skóry, które zdaniem producenta mają zapewnić nie tylko komfort, ale także doskonałą izolację od otoczenia.
Zobacz także: HyperX Cloud Revolver - słuchawki gamingowe z solidną konstrukcją i sporymi przetwornikami »Osoby lubiące personalizować swój sprzęt ucieszą się z implementacji podświetlenia Chroma dysponującego paletą 16,8 mln kolorów. Słuchawki pracują w paśmie przenoszenia 20 Hz - 20 kHz i mogą się pochwalić impedancją 32 omów. Razer ManO'War zadebiutują w maju za cenę 199,99 euro.

Razer ManO'War
Razer ManO'War
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer ManO'War - bezprzewodowe słuchawki z dźwiękiem przestrzennym

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Razer ManO'War - bezprzewodowe słuchawki z dźwiękiem przestrzennym