High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Project Fiona - tablet internetowy i konsola w jednym

Komputery i konsole

rss

Razer Project Fiona - tablet internetowy i konsola w jednym

2012.01.11//  J. Kruczek
Project Fiona to ciekawy koncept firmy Razer, która ostatnio postanowiła się zabrać nie tylko z akcesoria dla graczy, ale także platformy do gry. Gracze czekają już na laptopa od Razera, a teraz do gamy urządzeń ma dołączyć bezkompromisowy tablet internetowy.
Razer Project Fiona to 10,1-calowy tablet z ekranem obsługującym rozdzielczość 1280x800 pikseli. Na bokach urządzenia znalazły się uchwyty wyposażone w programowalne przyciski. Takie rozwiązanie ma pozwolić na wygodne trzymanie urządzenia i swobodne kontrolowanie wydarzeń w grze. Pomysł jest ciekawy i może pozwolić na całkiem przyzwoitą zabawę z ulubionymi grami.
Razer Project Fiona Razer Project Fiona
Razer Project Fiona Razer Project Fiona
Razer Project Fiona Razer Project Fiona


Zobacz także: Razer Blade - opóźniona premiera i zmiana specyfikacji »Urządzenie ma przypominać specyfikacja laptopa, a nie przeciętne tablety. Na pokładzie znalazł się procesor Intel Core i7, a urządzenie pracuje pod systemem Windows 7. Producent zapowiada, że na Project Fiona ma pójść większość gier dostępnych na pecetach. Urządzenie jest w fazie testów, ale w drugiej połowie bieżącego roku mamy zobaczyć produkcyjną wersję tabletu. Zapowiada się całkiem ciekawa mobilna konsola do gier pecetowych.

Razer Project Fiona Razer Project Fiona
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Project Fiona - tablet internetowy i konsola w jednym

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Project Fiona - tablet internetowy i konsola w jednym