High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Project Linda - laptop napędzany przez smartfona Razer Phone

Komputery i konsole

rss

Razer Project Linda - laptop napędzany przez smartfona Razer Phone

2018.01.10//  J. Kruczek
Razer prezentując swojego pierwszego smartfona miał najwyraźniej plan jego dobrego wykorzystania. I tak na targach CES 2018 producent zaprezentował laptopa Project Linda. Urządzenie to posiada dok na smartfona Razer Phone.
Razer Project Linda posiada 13,3-calowy ekran, na którym zobaczymy treści ze smartfona. Ten błyskawicznie łączy się z laptopem. Wystarczy go wpiąć i nacisnąć jeden przycisk. Po sparowaniu laptop staje się urządzeniem wyposażonym w procesor Qualcomm Snapdragon 835 i 8 GB pamięci RAM.
Razer Project Linda
Razer Project Linda Razer Project Linda
Razer Project Linda

Oznacza to, że laptop będzie pracował pod kontrolą Androida. Sam smartfon w czasie połączenia może być używany jako touchpad bądź drugi ekran z szybkim dostępem do aplikacji. Klawiatura otrzymała podświetlenie Razer Chroma, więc sprzęt prezentuje się bardzo efektownie. Oczywiście można bez problemów połączyć z laptopem myszkę.
Zobacz także: Acer Swift 7 SF714-51 - bardzo smukły laptop na horyzoncie »Razer Project Linda cechuje się aluminiową obudową o grubości 15 mm i wadze 1,25 kg. Wspomniany 13,3-calowy ekran Quad HD oferuje odświeżanie na poziomie 120 Hz. W obudowie znalazł się dysk 200 GB oraz akumulator 53,6 Wh pozwalający między innymi na ładowanie zadokowanego smartfona. Na pokładzie znajdziemy złącza USB A i C oraz gniazda audio. Na razie nie jest znana data premiery ani cena.
Razer Project Linda
Razer Project Linda
Razer Project Linda

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Google Pixel 4a - prezentacja smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Project Linda - laptop napędzany przez smartfona Razer Phone

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Project Linda - laptop napędzany przez smartfona Razer Phone