High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Seiren - mikrofon do nagrywania filmów z gier

Komputery i konsole

rss

Razer Seiren - mikrofon do nagrywania filmów z gier

2014.12.14//  J. Kruczek
Rozwój internetu pozwolił graczom na umieszczanie w sieci filmów z rozgrywki. Gameplaye z komentarzem czy tez recenzje video cieszą się dużą popularnością, ale do nagrywania wymagają odpowiedniego sprzętu. Szczególnie przydatny jest dobry mikrofon i tu z pomocą przychodzi Razer Seiren.
Razer Seiren jest czymś w rodzaju studyjnego mikrofonu przeznaczonego właśnie dla graczy. Urządzenie łączy się z komputerem za pośrednictwem portu USB. Mikrofon korzysta z trzech kondensatorów 14 mm umożliwiających pracę w jednym z czterech trybów: stereo, kardioidalnym, dwukierunkowym oraz wszech-kierunkowym. Przełączanie pomiędzy trybami umożliwia specjalna gałka.
Razer Seiren
Razer Seiren Razer Seiren
Razer Seiren


Zobacz także: Mad Catz S.T.R.I.K.E. T.E. - zaawansowana klawiatura gamingowa »Nowy mikrofon radzi sobie bez problemu z nagrywaniem dźwięku o częstotliwości 192 kHz/24 bit w zakresie 20 Hz - 20 kHz. Urządzenie może się pochwalić czułością 4,5 mV oraz maksymalnym SPL 120 dB. Mikrofon nie spisze się w studiach muzycznych, ale do nagrywania zapisów rozgrywki będzie idealny. Razer Seiren kosztuje 179 euro, a za dodatkowe 50 euro można kupić uchwyt koszykowy. Kolejne 50 euro to filtr pop. Tanio nie jest, ale w przypadku sprzętu Razer możemy być pewni wysokiej jakości.
Razer Seiren
Razer Seiren Razer Seiren
Razer Seiren

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Seiren - mikrofon do nagrywania filmów z gier

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Seiren - mikrofon do nagrywania filmów z gier