High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Star Wars - idealny zestaw dla fanów MMO

Komputery i konsole

rss

Razer Star Wars - idealny zestaw dla fanów MMO

2011.06.10//  J. Kruczek
Rynek gier MMO za jakiś czas wzbogaci się o mocnego gracza w postaci Star Wars: The Old Republic. Ten fakt nie został pominięty przez firmę Razer, która jest znana z produkcji rewelacyjnego sprzętu dla graczy. Najnowszą linię akcesoriów poświęcono właśnie grze MMO od Bioware.Zobacz także: Razer Hydra - pecetowa wersja kontrolera Move zadebiutuje w czerwcu »Razer zaprezentował na targach E3 zestaw składający sie z klawiatury, myszy i słuchawek. Wszystkie akcesoria otrzymały wzornictwo z Gwiezdnych Wojen i funkcje przyporządkowane pod nową grę MMO. Największe wrażenie robi klawiatura, która nie tylko posiada wygląd panelu sterującego ze Star Wars, ale posiada też spore możliwości.
Razer Star Wars Razer Star Wars
Razer Star Wars Razer Star Wars
Razer Star Wars Razer Star Wars

Producent wyposażył urządzenie w touchpada wielodotykowego z możliwością wyświetlania na nim różnych grafik i informacji związanych z grą. Nad tauchpadem znalazły się klawisze LCD, na których zaprogramujemy poszczególne umiejętności bohatera z gry. Przypisane funkcje wyświetlą się na klawiszach w postaci ikonek. Co więcej całość posiada podświetlenie, którego barwę możemy dowolnie zmieniać.
Zobacz także: Keyless Lifebook - dotykowa klawiatura przyszłości »Zestaw uzupełnia mysz komputerowa, która jest po prostu modelem Naga MMO z 12-programowalnymi klawiszami i wzornictwem pasującym do zestawu. Podobnie słuchawki otrzymały odpowiednie wzornictwo i obudowy głośników w kształcie sześciokąta. Wszystkie gadżety są dostępne w wersji z symbolami Jedi bądź Sithów, dlatego każdy fan Star Wars znajdzie coś dla siebie. Zestaw poświęcony Star Wars: The Old Republic nie będzie tani. Klawiaturę wyceniono na 200 dolarów, zaś mysz i słuchawki na 130 dolarów. Całość zadebiutuje wraz z grą, czyli w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Razer Star Wars Razer Star Wars
Razer Star Wars Razer Star Wars
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Star Wars - idealny zestaw dla fanów MMO

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Star Wars - idealny zestaw dla fanów MMO