High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Razer Tresher Ultimate - nowe zaawansowane słuchawki dla konsol

Audio-Video

rss

Razer Tresher Ultimate - nowe zaawansowane słuchawki dla konsol

2017.06.19//  J. Kruczek
Razer wprowadził na rynek nowe słuchawki Tresher Ultimate przeznaczone dla graczy korzystających z Playstation 4 i Xbox One. Słuchawki działają także z komputerami PC.

Razer Tresher Ultimate symuluje dźwięk przestrzenny Dolby 7.1 Surround. O perfekcyjny i mocny dźwięk dbają przetworniki o średnicy 50 mm. Producent chwali się także wysokim komfortem dzięki nausznikom wyłożonym pianką dostosowującą się do kształtu uszu i pokrytą wygodną sztuczną skórą. Producent przewidział także wymienne wkładki żelowe do nauszników pozwalające na korzystanie ze sprzętu komfortowo przez długie godziny.
Razer Tresher Ultimate
Razer Tresher Ultimate Razer Tresher Ultimate
Razer Tresher Ultimate


Zobacz także: HyperX Revolver S - polski debiut słuchawek gamingowych »Nowe słuchawki pracują bezprzewodowo i mogą się pochwalić zasięgiem 12 metrów. Oczywiście słuchawki wyposażono w mikrofon pozwalający na komunikację głosową w grach. Razer Tresher Ultimate cechuje się impedancją 32 ohm i pracują w paśmie przenoszenia 12 - 28 000 Hz. Cała konstrukcja waży 408 gramów, a akumulator pozwala na pracę przez około 16 godzin. Słuchawki zadebiutowały na rynku w cenie 279,99 euro.
Razer Tresher Ultimate
Razer Tresher Ultimate
Razer Tresher Ultimate

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Honor 10 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Tresher Ultimate - nowe zaawansowane słuchawki dla konsol

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Razer Tresher Ultimate - nowe zaawansowane słuchawki dla konsol