High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Viper Ultimate - debiut najszybszej myszki bezprzewodowej

Komputery i konsole

rss

Razer Viper Ultimate - debiut najszybszej myszki bezprzewodowej

2019.10.20//  J. Kruczek
Razer zaprezentował mysz bezprzewodową Viper Ultimate. Gryzoń zdaniem producenta jest najszybszy na świecie. Ma to być zasługą technologii HyperSpeed wykorzystywanej do łączności. Nie bez znaczenia jest też nowy sensor optyczny Focus +.
Razer Viper Ultimate korzysta z sensora Focus + opracowanego z pomocą specjalistów z Pixart. Rozdzielczość sensora sięga 20 000 dpi i może się on pochwalić prędkością śledzenia na poziomie 650 IPS. Funkcja Smart Tracking pozwala na dbanie, aby komfort użytkowania był taki sam na każdej powierzchni. Motion-Sync przesyła do komputera bardzo szczegółowe informacje na temat ruchów gryzonia.
Razer Viper Ultimate
Razer Viper Ultimate Razer Viper Ultimate
Razer Viper Ultimate

Mysz korzysta z autorskich przełączników marki zapewniających żywotność na poziomie 70 mln kliknięć. Razer Viper Ultimate cechuje się masą 74 gramów i czasem pracy na jednym ładowaniu rzędu 70 godzin. Warto podkreślić, że włączenie podświetlenia Razer Chroma znacząco skróci ten czas. W obudowie znalazło się osiem programowalnych przycisków, a gryzoń oferuje też hybrydową pamięć na ustawienia w sobie i chmurze.
Zobacz także: Logitech G502 LIGHTSPEED - perfekcyjna mysz w bezprzewodowej wersji »W razie wyładowania skorzystamy z odłączanego 180-centymetrowego przewodu. Obudowa została dostosowana do korzystania przez osoby zarówno prawo, jak i leworęczne. Mysz Razer Viper Ultimate jest już dostępna na rynku europejskim za cenę 140 euro.

Razer Viper Ultimate
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Viper Ultimate - debiut najszybszej myszki bezprzewodowej

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Viper Ultimate - debiut najszybszej myszki bezprzewodowej