High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Realme Watch - tani smartwatch dla oszczędnych gadżeciaży

Gadżety

rss

Realme Watch - tani smartwatch dla oszczędnych gadżeciaży

2020.05.26//  J. Kruczek
Realme jest kolejnym chińskim producentem chcącym znacząco poszerzyć swoje portfolio sprzętowe. Firma zaprezentowała wiele nowych urządzeń elektronicznych, a wśród nich znalazł się smartwatch Watch.
Realme Watch po przeliczeniu na polską walutę kosztuje zaledwie 215 zł. W oficjalnej dystrybucji na naszym rynku urządzenie będzie droższe, ale i tak uplasuje się w kategorii gadżetów o bardzo niskiej cenie. Nowy smartwatch jest w zasadzie rozwinięciem opaski Band. Mamy tu takie same monitory aktywności oraz możliwość sterowania odtwarzaczem muzyki czy spustem migawki w telefonie.
Realme Watch
Realme Watch Realme Watch
Realme Watch


Zobacz także: Amazfit Ares - premiera niedrogiego smartwatcha dla aktywnych »Smartwatch może wyświetlać powiadomienia ze smartfona, w tym dla wielu aplikacji. Gadżet daje możliwość pomiaru natlenienia krwi, liczenia kalorii i śledzi aktywność w 14 różnych trybach. Informacje odczytamy z 1,4-calowego kwadratowego ekranu o rozdzielczości 320x320 pikseli. Producent zapewnia, że przy zwykłym użytkowaniu zegarek będzie pracował przez 7-9 dni, zaś w trybie oszczędzania wytrzyma nawet 20 dni. Cała konstrukcja jest wodoszczelna i spełnia normę IP68. Realme Watch jest ciekawym gadżetem dla oszczędnych użytkowników. Niestety na razie nie wiemy kiedy będzie dostępny na naszym rynku.

Realme Watch
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Realme Watch - tani smartwatch dla oszczędnych gadżeciaży

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Realme Watch - tani smartwatch dla oszczędnych gadżeciaży