High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Redray 4K Cinema Player - pierwszy odtwarzacz Ultra HD 3D

Audio-Video

rss

Redray 4K Cinema Player - pierwszy odtwarzacz Ultra HD 3D

2012.12.03//  J. Kruczek
Firma Red podjęła się zadania spopularyzowania nowych standardów video. A przynajmniej rozpoczęła nową drogę z odtwarzaczem Redray 4K Cinema Player. Urządzenie jest pierwszym odtwarzaczem Ultra HD z technologią 3D.
Zobacz także: Google Nexus Q - futurystyczne centrum domowej rozrywki »Na razie brakuje materiałów w 4K, ale to też się niedługo zmieni. Już teraz Hobbit był nagrywany nie tylko w jakości Ultra HD i 3D, ale także ze zwiększoną ilością klatek na sekundę. Premiera tego filmu w wersji domowej będzie kolejnym krokiem w popularyzacji nowego standardu Ultra HD.
Redray 4K Cinema Player Redray 4K Cinema Player
Redray 4K Cinema Player Redray 4K Cinema Player
Redray 4K Cinema Player Redray 4K Cinema Player


Zobacz także: HDI DUNE HD TV-201 - odtwarzacz sieciowy o bogatych możliwościach »Redray 4K Cinema Player ma znacznie lepiej odwzorowywać kolory niż filmy na krążkach Blu-ray. Cena odtwarzacza została ustalona na poziomie około 4600 złotych. Urządzenie posiada 1 TB pamięci, na które możemy nagrać filmy. Odtwarzanie może też się odbywać za pomocą pamięci na USB oraz kart pamięci SD. Odtwarzacz połączymy z telewizorem za pomocą pojedynczego protu HDMI 1.4 bądź trzech portów HDMI 1.3. Użytkownicy skorzystają także z obsługi dźwięku 7.1. Nie zabrakło kompatybilności ze starszymi formatami video, a złącza internetowe pozwolą na strumieniowanie obrazu z sieci. Producent przyjmuje już zamówienia na nowy odtwarzacz, a dostawy ruszą początkiem 2013 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Redray 4K Cinema Player - pierwszy odtwarzacz Ultra HD 3D

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Redray 4K Cinema Player - pierwszy odtwarzacz Ultra HD 3D