High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Ricoh G800 - prawdziwy czołg wśród aparatów

Foto

rss

Ricoh G800 - prawdziwy czołg wśród aparatów

2014.09.14//  J. Kruczek
Ricoh wie jak stworzyć aparat, który zniesie wszystko. Konstrukcje tej firmy są w stanie przetrwać w najbardziej niegościnnych rejonach naszej planety. Dowodem jest najnowszy kompakt G800 zgodny z normą IPX8.
Zobacz także: Olympus Stylus TOUGH TG-850 - pancerny kompakt dla podróżników »Ricoh G800 nie tylko posiada mocną obudowę zdolną wytrzymać upadki z wysokości. Aparat jest też odporny na zalanie, pył, zabrudzenie, wysokie i niskie temperatury oraz chemikalia. Zalanie etanolem, chloranem sodu czy dwutlenkiem chloru nie zrobią na konstrukcji wrażenia.
Ricoh G800
Ricoh G800 Ricoh G800
Ricoh G800

Miłośnicy nurkowania mogą filmować na głębokości 5 metrów przez 2 godziny. Co do możliwości fotograficznych to Ricoh G800 wykorzystuje 16-megapikselowy sensor CMOS. Pozwala on na regulację czułości w zakresie ISO 100-25600. Nie zabrakło szerokokątnego obiektywu pokrywającego zakres ogniskowych od 28 do 140 mm przy świetle f/3,5-5,5.
Zobacz także: Nikon 1 AW1 - w pełni wodoodporny i wytrzymały bezlusterkowiec »Zdjęcia można rejestrować na kartach SD bądź na wbudowanym dysku o pojemności 8 GB. Obsługę ułatwia 3-calowy ekran LCD. Co ciekawe Ricoh G800 może zostać zablokowany hasłem w celu ochrony fotografii. Aparat zadebiutuje już niedługo, a jego cena ma wynieść około 600 funtów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ricoh G800 - prawdziwy czołg wśród aparatów

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Ricoh G800 - prawdziwy czołg wśród aparatów