High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Ricoh Theta V - sferyczna kamera debiutuje w Polsce

Foto

rss

Ricoh Theta V - sferyczna kamera debiutuje w Polsce

2017.10.20//  J. Kruczek
Ricoh Theta V debiutuje na polskim rynku. Nowa wersja kamery obejmującej pole widzenia 360 stopni może się pochwalić sferycznym streamingiem w jakości 4K oraz wykonywaniem zdjęć w rozdzielczości 14 Mpix.

Nowa kamerka wjechała do sklepów w cenie 1999 złotych. Wydajny sensor kamery pozwala na zapis filmów sferycznych w 4K przy prędkości 30 klatek na sekundę. Użytkownik ma możliwość ręcznego regulowania ekspozycji. Czułość ISO może być zwiększona do 3200. Czas naświetlania można zmniejszyć do 1/25000 s.
Ricoh Theta V
Ricoh Theta V Ricoh Theta V
Ricoh Theta V

Wbudowana pamięć kamery pozwala na zmieszczenie 19 GB nagrań. Łączność Bluetooth pozwala na stałe połączenie z urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu można szybko dzielić się materiałami w sieci, sterować kamerą oraz uzyskać podgląd na żywo. Kamerę wyposażono w system oparty o Androida. A to pozwoli na instalowanie dodatkowych aplikacji. Producent już szykuje rozszerzenia programowe.
Zobacz także: Detu Twin - rynkowy debiut kamery sferycznej »Ciekawą nową funkcją jest udoskonalony proces korekcji załamania obrazu. Funkcję tę poprawiono przez zastosowanie nowego czujnika żyroskopowego i ruchu. W połączeniu z wodoodporną nakładką TW-1 dostajemy kamerę wykonującą świetne ujęcia na głębokości do 30 metrów.

Ricoh Theta V
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ricoh Theta V - sferyczna kamera debiutuje w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Ricoh Theta V - sferyczna kamera debiutuje w Polsce