High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Ricoh WG-60 - kolejny wytrzymały kompakt zmierza na rynek

Foto

rss

Ricoh WG-60 - kolejny wytrzymały kompakt zmierza na rynek

2018.10.25//  J. Kruczek
Ricoh WG-60 jest kolejnym przedstawicielem kompaktowych aparatów odpornych na kąpiele i upadki. Nowy model cechuje się solidną konstrukcją oraz przyzwoitymi parametrami. Szkoda tylko, że producent tak naprawdę nie pokusił się o nic faktycznie nowego. Mamy do czynienia z klasyczną zachowawczą ewolucją konstrukcji.
Zobacz także: Panasonic Lumix FT7 - kompaktowy aparat na wakacyjne wypady »Aparat korzysta z matrycy CMOS 1/2,3 cala o rozdzielczości 16 Mpix. Taka matryca pozwala na pracę z maksymalną czułością ISO 6400. Producent zadbał o takie rozwiązania, jak tryb Handheld Night Snap, który pozwala uzyskać dobrą jakość w słabych warunkach oświetleniowych.
Ricoh WG-60
Ricoh WG-60 Ricoh WG-60
Ricoh WG-60

Ricoh WG-60 to przede wszystkim wytrzymała i wodoszczelna konstrukcja. Aparat może przebywać na głębokości 14 m przez 2 godziny. Producent zapowiada także przetrwanie upadków z wysokości 1,6 m. Konstrukcja ma wytrzymać nacisk o sile 100 kg i będzie pracować bez problemów w temperaturze -10 stopni Celsjusza.
Zobacz także: Fujifilm XP130 - zapowiedź nowego wytrzymałego aparatu »Nowy model ma trafić do sprzedaży w listopadzie. Do sklepów trafią dwie wersje kolorystyczne: czarna i czarno-czerwona. Sugerowana cena ma wynieść 249 euro.

Ricoh WG-60
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Xiaomi Black Shark 2 - krótka recenzja smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ricoh WG-60 - kolejny wytrzymały kompakt zmierza na rynek

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Ricoh WG-60 - kolejny wytrzymały kompakt zmierza na rynek